Kinnisvara Costa del Sol’is

Korterid, villad ja uusarendused päikeselisel Vahemere rannikul

Hispaania kinnisvaraportaal on Sinu käsutuses

Kinnisvaraturg jaguneb kaheks: uusarendused ehk ettemaksuga ostetav kinnisvara ning turul olevad kinnisvaraobjektid.

Osadele eestlastele meeldib traditsiooniline hispaania ehitus, kus kivipõrand, väiksed köögid ja võrdlemisi õhukesed seinad.
Teistele jälle meeldib euroopalik ehituskvaliteet, mistõttu tuleb sul otsida siis uuemaid kortereid või villasid.

Korterid Hispaanias

Korterid

Kas korter, mida otsid, on sinu uus kodu, sinu uus koht talvitumiseks või soovid seda ka välja rentida?

Kas eelistad korterit keskusest eemal, pigem looduskaunis ja vaikses kohas või võiks see asuda kohas, kus on lähedal poed, kohvikud ja ühistranspordi võimalus?

Kas peab olema merevaade või vaade mägedele? Mida lähemal merele, seda kallim – merevaade on hinnas.

Rendi eesmärgil korteri ostmine nõuab sinult ka tasuvuse välja arvutamist. Ehk millal hakkab sinu korter sulle tegelikult raha sisse tooma.

Korteri ostu eel tasub endale selgeks teha, mitut magamistuba sa tegelikult vajad. Hispaanias on tihti iga magamistoa juures eraldi oma vannituba.

Omaette teema on korteri seisukord – kas su uus kinnisvaraobjekt peab olema möbleeritud või tühi, kas võib remonti vajada või peab olema suurepärases seisukorras.

Majad

Villa ehk maja on siinkandis võimalik osta nii 500 tuhande euroga kui ka 50 miljoni euro eest.

Maja ost Hispaanias nõuab sinult head kohalikku juristi.

Koostöös juristiga tuleb kontrollida, kas kinnistul olevad objektid vastavad ehitusnõuetele ja ega midagi pole ebaseaduslikku, mis hiljem võib sulle tekitada palju peavalu ja lisakulutusi.

Kui otsid privaatsust, siis tuleb meil sinuga koos uurida, mis asub sinu tulevase kodu ümbruses, kui käidav koht see on, kui palju tuleb krundiga kaasa aeda ehk roheala ja millised on naabrid.

Kui sa siit ei leia endale sobivat villat, siis kirjuta, sest mul on ligipääs Hispaania kinnisvara andmebaasile Costa del Solis.

Olen kindel, et seal on olemas sinu unistuste kodu.

Villad Hispaanias
Uusarendused Hispaanias

Uusarendused

Kas uusarenduseks on korter või villa? Kas peaks valmis saama käesoleval aastal või aasta-kahe pärast?

Uusarenduse korral arvesta, et ostad sageli objekti näidispiltide järgi. Tavaliselt on aga olemas näidismaja või näidiskorter, mis annab aimu sinu uuest kinnisvaraobjektist.

Heas asukohas uusarendused ostetakse ennem ära, kui objekt valmis saab. Seega mingil määral on uusarenduse ostmine nö “põrsa kotis ostmine”, sest puudub 100% garantii, et hoone valmis saab.

Kallimate uusarenduste puhul on sisseplaneeritud ka ühised wellness alad erinevate saunade ja treening saalidega.

Uusarenduse puhul jälgi ka selle asukohta. Tihti on uusarendus kuskil mäe servas looduskaunis kohas, aga mis on oma olemuselt magala – lähedal pole poode, restorane, ühistranporti.