Uusarendused Hispaanias

Hispaanias ehitatakse palju. Kui sõidad mööda Costa del Soli piirkonda ringi, siis näed tornkraanasid ja pooleliolevaid ehitisi. Uusarenduste müük algab juba projektifaasis. Paraku võivad mõned neist projektitasemele jäädagi või ehitus võtab ootamatult palju aega.

Uusarendust valides arvesta arendaja taustaga, tutvu nii pakutavate materjalidega kui ka külasta nö showruume. Suuremate arenduste puhul ehitatakse eraldi näidiskorterid, et saaksid ülevaate, missugune su elupaik välja nägema hakkab.

Arvesta, et soodsamad ja heas asukohas uusarendused müüakse nädalate jooksul, hoolimata sellest, et valmis saavad need alles paari aasta pärast.

Ostes uusarenduse algfaasis, võid kindel olla, et hinnad on tõusnud kallimaks siis, kui maja valmis ja hakatakse uuesti nö teise ringina müüma. Ka see on kinnisvaras oma nišš – osta algfaasis korterid kokku, et need peale valmimist kallimalt maha müüa.

Uusarendused Hispaanias

Uusarendused Calahondas

Kompleks koosneb 7 eraldiseisvast majast, millel on privaatne aed ja bassein. Maja kogupindala on üle 300 m2. Igas majas on kokku 4 magamistuba ja 4 vannituba. Uusarenduse kodude köögid on täielikult varustatud disainermööbli ja tuntud kodumasinatega.

Lisaks on läbiv põrandaküte, aerotermika, päikesepaneelid jne. Igal majal on terrass basseini kõrval, kus saad nautida hommikusööki või lihtsalt Costa del Soli päikest.

Uusarendused Fuengirolas

Fuengirola on Costa del Soli üks lemmikpiirkondadest nii eestlastele kui ka soomlastele. Fuengirolas on ka rongiliini lõpppeatus, mis viib sind soovi korral Malaga lennujaama.

Uusarendused Esteponas

Estepona on Costa del Soli kõige kiiremini arenevam piirkond. See on koht, kus leiad kõige rohkem uusarendusi ja hinnad pole kõige krõbedamad. Samas päike paistab ikka 🙂

Vitta Marina

Vitta Marina on suurejooneline arendus, mis koosneb
2, 3 ja 4 magamistoaga kodudest, millest suur osa on merevaatega.

Esimese korruse korterite juurde kuulub aed ja katusekorteritel on suured terrassid.
Kõigil kodudel on vähemalt üks parkimiskoht ja panipaik.

Hinnavahemik
313 000 € – 533 900 €

Vitta Marina uusarendus

Ancora La Cornisa

Ancora La Cornisa on uusarendus, mis asub 900 m kaugusel
La Carihuela rannast ning koosneb 2 ja 3 magamistoaga luksulikest korteritest, millest suur osa on merevaatega.

Sellel luksuslikul projektil on korteritel suured terrassid ja vaade Vahemerele.
Kõigil kodudel on vähemalt üks parkimiskoht ja panipaik.

Hinnavahemik
405 000 € – 755 000 €

Estrella del Mar 2

Estrella del Mar 2 ridaelamute uusarendus koosneb 52 ridaelamust,
kus on 3 või 4 magamistuba kahel korrusel, privaatse aia ja terrassiga.

Kõigil kodudel on 2 privaatset parkimiskohta ja panipaik.

Hinnavahemik
689 000 € – 890 900 €

uued ridaelamud Marbellas

Miks osta just uusarendus?

Uusarenduse ostmine pakub sageli mitmeid eeliseid võrreldes vanemate ehitistega.

1. Uus ja kaasaegne: uusarendusprojektid on tavaliselt kaasaegse disaini ja mugavustega, mida vanemates hoonetes ei pruugi olla. Uued ehitised on tihti ehitatud energiasäästlikult, kasutavad nutikaid tehnoloogiaid ning järgivad kaasaegseid ehitusstandardeid ja -nõudeid. See võib tagada parema energiatõhususe, heliisolatsiooni ja mugavuse.

2. Vähem remonti ja hooldust: uusarendustel on tavaliselt vähem vajadust remonttööde ja hoolduse järele, vähemalt esimestel aastatel peale ostu. Kõik on uus ja parandamist ei vaja. Vanemad hooned võivad vajada rohkem remonti ja uuendamist, mis võivad olla kulukad.

3. Isikupärastamisvõimalused: mõned arendajad pakuvad võimalust kohandada oma uut kodu, valides näiteks põrandakatte, köögimööbli või seinavärvi.

4. Garantii: uutel hoonetel on tavaliselt ehitusgarantii, mis katab teatud aja jooksul ilmnevad ehitusvead.

5. Tänapäevased mugavused: uusarendused sisaldavad sageli tänapäevaseid mugavusi, nagu näiteks sisseehitatud koduautomaatika süsteemid, energiasäästlikud seadmed ja kaasaegsed turvasüsteemid.

6. Finantseerimisvõimalused: mõned arendajad pakuvad uusarenduste ostjatele soodsa intressiga laenude või järelmaksude võimalusi.

7. Kogukond: uusarendustes on tavaliselt palju teisi uusi elanikke ja see võib luua tugeva kogukonnatunde. Uued arendusprojektid võivad pakkuda kogukonna eeliseid, näiteks uued pargid, spordirajatised või poed. Lisaks võib uues arenduses olla rohkem turvalisust, nagu turvakaamerate süsteemid ja valve. Samuti ühisalad töötegemiseks, puhkamiseks, sportimiseks, grillimiseks, sh sise- ja välisbasseinid, jõusaalid ja spordiväljakud, laste mänguväljakud jne.

Aitan leida sulle sobiva uusarenduse

"*" indicates required fields

Piirkond*
Kinnisvara tüüp*
Kaugus merest*
Milleks vaja?
Vaade*
Suund*
Bassein*
Möbleeritud*
Köök täielikult sisustatud*
Poed, restoranid*
Peab olema*
NB! Arvesta juurde u 10-12% asjaajamiskuludeks kui on nö teise ringi kinnisvara.
Kui on uusarendus, siis arvesta juurde u 13-15%.
Lisa siia täiendavaid tingimusi

Olen Eve Keerus-Jusupov, siinse blogi eestvedaja ja
aitan Merlisel otsida paremaid kinnisvaraobjekte
Sinu jaoks.

Vastan Su päringule
tööpäeva jooksul!