Costa del Sol’i kinnisvaraturu sihtgrupid: päikesekummardajatest peoloomadeni

Kes on kõik need inimesed, kes soovivad tulla Costa del Sol’i puhkama või kinnisvarasse investeerima?

🌞 Päikesekummardajad

Otsivad kinnisvara, mis võimaldab nautida Costa del Soli päikeselist kliimat. Ja seda nad saavad – umbes 320 päeva aastas. Siin võid kuude kaupa näha sinist taevast ja kollast päikest.

Eesmärk on leida kinnisvara, kus on suured terrassid ja kinnisvara on lõunasuunaline või siis lõuna-lääs suunaline.

Päikesekummardajad

See penthouse asub 25 meetrit promenaadist.

 

🏌️‍♂️ Golfigurud

Golfihuvilised, kes soovivad elada golfiväljakute lähedal. Neile on oluline, et golfiväljak oleks justkui nende kodu pikenduseks – koht, kus nad saavad veeta suurema osa oma ajast. Golfigurude jaoks pole golf lihtsalt hobi, vaid see on osa nende igapäevaelust.

Nad soovivad ärgata hommikul, avada aknakardinad ja näha esimese asjana imekaunist, hästihoolitsetud golfiväljakut. Samuti on neile tähtis, et päeva lõpus, enne uinumist, saaksid nad nautida vaadet rohelisele väljakule, mis toob neile rahu ja rahulolu. Nende jaoks on golfiväljak mitte ainult sportimiskoht, vaid ka lõõgastumise ja ilu allikas.

Eesmärk on leida kinnisvara, mis on mugavalt ligipääsetav golfiväljakule, võimaldades kiiret ja lihtsat ligipääsu mängimiseks.

Sellistes kompleksides võiks olla lisateenused, nagu isiklikud golfikärud, golfivarustuse hoiuruumid ja võib-olla isegi eratreeningud golfiprofessionaalidega. Lisaks võiks kaaluda koostööd lähedalasuvate golfiklubidega, pakkudes elanikele privileege, nagu soodustused green fee’dele.

Selliste lahenduste abil saavad Golfigurud elada unistuste elu, kus golf ei ole ainult hobi, vaid osa nende igapäevaelust.

Golfiguru

See on kompleks, kus omanik tohib elada 60 päeva ja ülejäänud aeg on korter üüriturul ja tagatakse kindel tootlus.

 

🎉 Peoloomad

Peoloomad on energilised ja sotsiaalsed inimesed, kes otsivad kinnisvara, mis asub Costa del Soli elava ööelu ja meelelahutusvõimaluste keskmes. Neile on oluline, et nende kodu asuks lähedal populaarsetele baaridele, klubidele ja restoranidele, et nad saaksid täiel rinnal nautida piirkonna säravat ja aktiivset ööelu.

Nad naudivad ööklubides tantsimist, baarides sõpradega kohtumist ja kultuuriüritustel osalemist. Neile meeldib olla seal, kus toimub pidev tegevus ja kus nad saavad kogeda uusi ja põnevaid hetki.

ööelu

Puerto Banús – koht, mis on avatud pidutsemiseks

 

🧘‍♂️ Rahuotsijad

Otsivad kinnisvara, mis asub eemal igapäevasest saginast ja linnakärast. Nad hindavad vaikust, loodusilu ja privaatsust. Nende jaoks on tähtis, et elukoht oleks rahulik pelgupaik, kus on võimalik elada omas tempos, võtta aega maha ning mõtiskleda elu ja eesmärkide üle.

Rahuotsijad

Missugust kinnisvaraobjekti otsid?

Lähedal peavad olema koolid või lasteaiad ja mänguväljakud? Või peab asuma hoopis ühel tasapinnal ja ning lähedal peab olema polikliinik?

Kas lemmikloomad peavad olema lubatud ja aias kiviplaadi asemel looduslik muru?

Või oled hoopis kaugtöötegija ja primaarne on kiire internet koos mõnusa töökeskkonnaga?

Kirjuta eve@merlishomes.com ja anna teada – leiame sobiva.

Aitan leida sulle teise kodu või äripinna siin Costa del Solis. Kui soovid alustada ettevõtlusega, siis anna palun teada - aitame luua ettevõtte ja soovi korral ka veebilehe või e-poe.