Videograaf Geir Stint

Saame tuttavaks – Geir Stint. Vahet pole, kas ta on Eestis, Austraalias või Hispaanias – alati on tal kaasas töö, mida naudib sajaga. Geir loob sinu olulised hetked videoklipiks, sinu sündmused digitaalseteks mälestusteks.

Geir Stint

Geir Stint

Olen Geir Stint. Tegelen foto- ja videograafiaga käsikäes.

Kokku olen olnud foto-video huviline ca. 9 aastat, 17. elueast alates, aga vabakutselisena tegelenud ca. 5 aastat. Alustasin fotograafina Austraalias Melbourne’i ja Brisbane’i linnas. See oli hea viis natuke lisaraha teenida. Pildistasin eksklusiivselt ainult üritusi.

Viimased 4 aastat on aga mu peaaegu et igapäevane fookus olnud videode filmimisel ja monteerimisel. Austraaliast kodumaale naasedes alustasin aktiivselt vabakutselisena töötamist.

Esimesed koostööd olid juutuuberitega nagu näiteks Martin Lapin, siis edasi Sky Mediaga, kus filmisin hommikuprogramme, tootsin Skyportaali juutuubi sisu ning kajastasin erinevaid üritusi ja sündmusi nii kaamera ees kui kaamera taga.

Edasi aga suundusin aftermovie’ide maailma – tootsin erinevaid ürituste ja sündmuste järelkajastusi, sealt edasi reklaame ning toodete ja teenusete tutvustusi ja intervjuusid.

Olen tänaseni ca. 80% videograaf ning 20% fotograaf.

Viimased kolm kuud olen nüüd elanud Costa del Solis, Benalmádenas ning peamine eesmärk on hetkel jätkata videode tootmisega, ürituste aftermoviedega ning lifestyle sisu loomisega erinevatele kogemus- ning rendiettevõtetele. Samuti teen ka kinnisvarafotosid.

Olen tegutsemise ajal õppinud, et parimad videod valmivad siis, kui ise naudid sajaga nende tegemist – mulle meeldib külastada ägedaid asukohti ja tutvuda edumeelsete ja lahedate inimestega, samuti meeldib osa saada ägedatest üritustest ning meeldejäävatest elamustest. Sellest ka eesmärk nendes valdkondades toimetada.

Otsus Hispaaniasse kolida tuligi peamiselt sellest, et olin tegemas oma unistute tööd ja saanud selles väga pädevaks, kuid Austraalia konstantne päikeseline ilm ja sellega kaasnev eluenergia hellitas mu ära ning töö kõrvalt oli mul väga raske leida jaksu lihtsalt elu nautimiseks. Siia kolimine oli suuresti järgmine loogiline samm nii karjääri võimaluste osas kui ka enesearengus.

Hinnakirja mul kahjuks ei ole võimalik anda, sest videoprojektide iseloom on tihtipeale väga varieeruv, saab teha nii paarisaja euriga kui ka paarituhandega. Kõik sõltub soovist ja otstarbest.

Aga kinnisvara piltide osas on natuke lihtsam – saan teha 2-3-toalisi kortereid alates 250€-st ja olemas võimalus ka drooniks ning 360-virtuaaltuuriks.

Olen koostamas kodulehte, www.camerandream.com, kuhu kavatsen järjest juurde lisada Hispaanias tehtud töid.

Oled oodatud peagi mu veebikoju!

Leiad mind ka FB’st, IG’st, YouTube’st:
https://www.facebook.com/geirstint
https://www.instagram.com/geirstint/
https://www.youtube.com/@GeirStint/videos

Aitan leida sulle teise kodu või äripinna siin Costa del Solis. Kui soovid alustada ettevõtlusega, siis anna palun teada - aitame luua ettevõtte ja soovi korral ka veebilehe või e-poe.