Treenerid ja/või personaaltreenerid Costa del Sol’is

Oleme ikka olnud Merlisega seda meelt, et tasakaalus elu jaoks pead hoolitsema kindlasti oma füüsilise tervise eest. Piisavalt liikumist mõjub suurepäraselt ka vaimsele tervisele. Lisaks aitab trenn ka ennetada või ravida erinevaid hädasid, mis kipuvad tekkima kas sundasendist, vanusest või valedest töövõttetest.

Üks võimalus on ise kõnidida, joosta, tantsida, ujuda, sõita jalgrattaga või teha mõnda muud meelepärast tegevust. Hoopis produktiivsem on minna sulle sobivasse rühmatrenni või võtta personaaltreener. Ei pea ise nö jalgratast leiutama ja on ka väike sotsiaalne surve 🙂

Saame tuttavaks Ursula ja Mariaga, kes saavad olla sulle kaasteeliseks siin Costa del Sol’is.

Ursula Murula

Ursula kolis perega Hispaaniasse pisut rohkem kui 5 aastat tagasi. Kolimine oli pöördeliseks momendiks, kus hobist kasvas töö.

Esimesed sammud professionaalse treeneritöö poole tegi vahetult peale Hispaaniasse jõudmist, kui õppis FEDA (La Federación Española de Actividades Dirigidas y Fitness) rühma- ja personaaltreeneriks. Hetkel lõpetab Eestis IntensivePT personaaltreeneri koolitust.

Ursula Murula juhendab rühmatreengut

Kus toimuvad treeningud?

Praegu töötab Ursula rühma- ja personaaltreenerina Marbella Sports and Padel Club’is, mis asub Elvirias (Urbanización Los Patios de Santa María Golf, 29604 Marbella).

Rühmatrennid toimuvad

E, K, R 9:00-10:00
ning
T, N 18:30-19:30.

Tegemist on funktsionaalsete treeningutega, kus keskendutakse harjutustele, mis toetavad igapäeva tegevusi, kasvatatakse jõudu ja vastupidavust. Iga trenn on erineva ülesehitusega.

Personaaltreeningud

Suurema osa tööst tegeleb Ursula siiski personaalsete treeningutega, et aidata kliendil tema eesmärgid saavutada võimalikud ohutult ja efektiivselt. Personaalsesse trenni võib tulla ka paarilisega.

Personaaltreeningut võiks kasutada inimene, kes:

  • on spordis algaja ja soovib õppida õiget harjutuste tehnikat;
  • tunneb, et areng treeningutel on aeglustunud või seisma jäänud;
  • ei leia motivatsiooni ja sooviks, et personaaltreener hoiaks „kätt pulsil“;
  • soovib, et treeningud oleks vaheldusrikkad;
  • on kimpus mõne terviseprobleemiga ja puudub teadmine, kuidas leevendada.

Personaalseid treeninguid viib Ursula läbi vastavalt kliendi soovile kas jõusaalis või välisel funktsionaaltreeningu alal vabade raskustega.

Lisaks on võimalik tellida ka treeningkava ning selle järgi ise jõusaalis/kodus toimetada, kuid sellisel juhul on vaja siiski personaalset kontakti, vestlust ja võimalusel ka vähemalt ühte kohtumist.

Ursula Murula juhendab trenni

Palju maksab?

Hinnad sõltuvad treeningute arvust ning soovitud teenustest, personaaltreeningute paketi korral algavad hinnad 40€/tund.

Jooksusõbrad koos Ursulaga

Kus veel võib Ursulaga kohtuda?

Ursula on käivitanud Elvirias väikse jooksugrupi. Huvilised kohtuvad kolmel korral nädalas, teevad jooksuspetsiifilisi harjutusi ning treenivad vastavalt seatud eesmärkidele, nt intervallid, pikad jooksud jms.

Grupp koosneb väga erineval tasemel jooksjatest, omavahel ei võistle, kuid alati püüavad olla paremad iseendast.

Jooksugrupp seadis eesmärgiks aprillis 2023 läbida 10km pikkune distants. Tulemuste hindamiseks ja motivatsiooni hoidmiseks valisid välja kohaliku rahvajooksu ning osalevad seal kõik koos.

Eelmise aasta (2022) novembris osalesid Malaga poolmaratonil, kus kõik grupiliikmed ületasid finišijoone naerul nägudega. Kavatsevad seda ka käesoleva aasta (2023) sügisel korrata. Tule koos jooksma!

Jooksusõbrad koos Ursulaga

Enda suurimaks õnnestumiseks jooksjana peab Ursula veebruaris 2023 toimunud Andaluusia meistrivõistluste kulda 400m jooksus (F35 vanusegrupis).

Ursula Murula

Trennis näeme!

Kontaktandmed
Instagram: @ursulamurula
ursula.murula@gmail.com
Whatsapp: +37258045450

Maria Michelson

Maria on personaal- ja jooksutreener San Pedros ja seda ümbritsevates asulates 😊.

Ta on vabakutseline treener ja treeningute asukohaks on “kus iganes klient soovib” ehk enamasti siiski vabas õhus.
Spetsialiseerunud on pigem 40+ naiste treenimisele (üldfüüsiline) ja jooksu (asfaldi- ja mägijooksu) ning tennise spetsiifilised jõutreeningud (kõik vanused ja sood).

Lisaks personaaltreeningule on Marial ka grupp naistele San Pedro rannas  ehk BeachFit esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti 9:35.
Treenerina on tegelenud umbes 15 aastat väikese pausiga. Lõpetas Tallinna ülikoolis rekreatsioonikorraldus eriala ning omandas rühmatreeneri kutse, hiljem Hispaanias lisas personaaltreenri kutse.

Maria on tulihingeline jooksja (nii asfalt kui trail) ja muidu liikumise entusiast 😊.

Maria MIchelson

Hinnakiri

Personaaltreening 45€
BeachFit 1 kuu 60€
BeachFit 10x kaart 70€
BeachFit drop in 10€

Trennis näeme!

Kontaktandmed

Maria Michelson
Instagram @maria.michelson
@beachfitcoach
Facebook: Beachfit Coach
Web: www.beachfitcoach.com (alles valmimisel)

Aitan leida sulle teise kodu või äripinna siin Costa del Solis. Kui soovid alustada ettevõtlusega, siis anna palun teada - aitame luua ettevõtte ja soovi korral ka veebilehe või e-poe.