Transporditeenused Eestist Hispaaniaasse ja tagasi

Kui oled otsustanud oma esimese või teise kodu Hispaaniasse rajada, siis võid vajada abi, kes aitaks tuua olulisi asju Eestist Hispaaniasse või viia neid tagasi.

Kauba vedu ja transport HispaaniasseEsimesel aastal käis Eve 10 korda Eestis – asjaajamisi ja asju jäi Eestisse nii palju. Tühja kohvriga Eestisse ja ikka täiskohvritega tagasi 😊 Suuremad asjad sai transpordifirma abil toodud.

Mida saad Eestist Hispaaniasse tuua?

Mida soovid. Võid isegi nt e-selverist toidu tellida siia Costa del Soli. Pead vaid arvestama mõne päevase ooteajaga.

Me ei leidnud siit kohe õiget ergonoomilist tooli ja lihtsam oli Eestist osta ja siia lasta tuua. Reguleeritava laua ostsime kohalikust e-poest, aga aadressidega on siin aeg-ajalt segadus ja nii käis meie laud mööda Euroopat ringi kuni 3 kuu pärast ikka meie juurde jõudis. See, kuidas ühel korteril võib olla mitu aadressi, on omaette lugu. 😊

Millega pead arvestama?

  • Sõit on pikk ja teel võib olla takistusi, mida vedaja ei saa alati ette näha. Saad infot oma veose kohta jooksvalt. Uuri, kuidas saad vedajaga kontakti, millal ja kust saad kauba kätte.
  • Paki oma kaup korralikult! Ei sulle ega vedajale meeldi, kui kaup poolel teel laiali valgub. Igasugune liikumine võib kaupa transportides kahjustada.
  • Suuremate kaubakoguste või ka autoveo puhul küsi pakkumisi mitmelt ettevõttelt – hinnad võivad olla erinevad.
  • Usaldusväärsus ja kogemus – vajadusel tee taustauuringut. Kes on see ettevõte, kelle kätesse annad oma vara transpordi. Ja jaga oma kogemust ning anna võimalusel tagasisidet ka teenusepakkujale.
  • Kui on kolimisteenus, siis uuri, mida see täpsemalt sisaldab? Kas see on lihtsalt vedu või sisaldab rohkem teenuseid? Kas on seal sees pakkimine, lahtipakkimine, laadimine ja mahalaadimine? Kas aidatakse ka mööbel kokku pakkida ja kohapeal uuesti üles ehitada? Kas antakse vähemalt nõu kastide, pakkimisvahendite ja kinnitusvahendite kohta? Kui esimest korda oma elamist välismaale saata, siis võib olla rohkem küsimusi kui vastuseid. Inimesed, kes pakuvad kolimisteenust, saavad abiks olla.

Kelle käest teenust tellida?

Siin on mõned transpordifirmad, kes pakuvad teenust Eestist Hispaaniasse ja tagasi.

Kui soovid oma andmed siia nimekirja lisada, siis kirjuta palun eve@merlishomes.com.

Andmed on ettevõtte/perenime järgi tähestikulises nimekirjas.

Aixter OÜ Taivo +372 55550343

Oleme Eestist-Hispaaniasse transporditeenust pakkunud ligi 20 aastat.

Haagise sisemõõdud on 13 x 2,5 x 2,7 m. Kauba kogukaal 24 000. Haagisesse mahub 33 EUR-alust või 26 FIN-alust.

Sõiduauto veohinnad Tallinn-Malaga, Malaga-Tallinn algavad 1400€. Mootorratta toomise hinnad algavad 480€.

Sõidame kaks korda kuus.

Pakume ka kolimisteenust. Meil on olemas kolimise peale võtmiseks ja ka maha laadimiseks väiksemad kaubikud, kui suure autoga ligi ei pääse.

Küsi lisainfot ja helista: Taivo +372 55550343

Bambusa Transport on transpordi-ja kolimisteenust pakkunud peaaegu 5 aastat.

Väljumine Eestist on iga kuu esimesel nädalal ning Hispaaniast tagasitee algab iga kuu keskpaigas. Sõidugraafikud on kodulehel https://www.bambusa.ee/marsruut

Tarnime klientide saadetised oma kaubikutega aadressilt aadressile.

Pakume ettetellimisel ka sügavkülma toodete vedu nii Eestist Hispaaniasse, kui ka Hispaaniast Eestisse. Lisaks on meie kaudu võimalik tellida Eestist e-selveri tooteid otse e-poest https://www.bambusa.ee/eesti-e-poest-toidu-tellimine

Transpordime väikepakist kuni suurte mööbliesemeteni, samuti jalgrattaid, mootorrattaid jne. Mootorratta vedu sõltub mootorratta mõõtudest ja kaalust, keskmine hind on ca 500 eurot.

Meie kaubikud on 17 m3 ja 6 m3, lisaks 7 m3 haagis. Suurema kaubiku kõrgus on ca 2 meetrit ja pikkust 4,3 meetrit ehk teostame  ka suuremaid kolimisi.

Päringut saab teha https://www.bambusa.ee/hinnaparing

Kaire Kohtring +3725155165, transport@bambusa.ee, https://www.facebook.com/bambusatransport

Vladimir Jerjomin +37255964700

Oleme teenust pakkunud 4 aastat.

Keskmiselt sõiduauto toomine maksab 1500€. Mootorratta toomine maksab 350-500€, sõltub mudelist.

Pakume ka kolimisteenust. Sõidame 2 korda kuus ja teeme ka lisareise vajadusel.

Miiinimum saadetise hind on 50€.

Küsi lisainfot +37255964700, vladimir.jer@gmail.com, FB: Vladimir Jerjomin

Meu Express OÜ +3725538772, +37256057930, +358401837931

Oleme kokku tegutsenud viis aastat, Meu Express OÜ nime alt aasta aega.

Sõidame aadressilt-aadressile ehk saadetised võtame peale ja anname üle välisukselt-välisuksele. Pakume ka lisatasu eest tassimisteenust ja ka pakkimisteenust. Pakid ei pea olema kindlate mõõtmetega, transpordime erinevate mõõtmetega pakke, saadetised soovituslikult pakitud pappkastidesse, mis on transpordile vastupidavad ja kindlad. Anname alati oma parima, et kõik saadetised ohutult ja tuvaliselt lähtekohast sihtkohta toimetada.

Auto transpordiveoga me kahjuks hetkel ei tegele, kuid mootorrattavedu pakume ja täpne hind sõltub mudelist.

Meie kaudu on võimalik tellida ka kolimisteenust. Saata on võimalik nii mööbliesemeid, kunstiteoseid, mootorrattaid, suuremaid ja raskemaid esemeid nagu klaver jne.

Hetkel sõidame vastavalt tellimustele, kuid kuna tellimusi on aja jooksul lisandunud aina juurde, saame öelda, et sõidame vähemalt kaks korda kuus.

Kolimis- või pakiveosoovi korral palun võtke meiega ühendust: Facebookis: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089674539252

Koduleht: www.meu.fi

Tel: ja WhatsApp: +3725538772, +37256057930, +358401837931

E-posti: transport@meu.fi, info@meu.fi

Tarmo Mäe +37256632010

Oleme tegelenud sõiduautode transpordiga suunal EE-ES-EE umbes 7 aastat.

Auto hind orienteeruvalt 1200-1400 eurot. Oleneb suurusest ja raskusest.

Mootorratta hind u 500€, aga neid võtame harva.

Päris kindlat graafikut ei ole, hetkel sõidame umbes 3-nädalase intervalliga.

Küsi lisainfot ja helista +37256632010

Aitan leida sulle teise kodu või äripinna siin Costa del Solis. Kui soovid alustada ettevõtlusega, siis anna palun teada - aitame luua ettevõtte ja soovi korral ka veebilehe või e-poe.