Terviseteenused Costa del Solis

Massaaž, ravimassaaž ja nõelravi

Urmas

Nõelravi ja ravimassaaž

Urmas Heinmets

Telefon: +372 50 49 445
E-post: urmasheinmets0@gmail.com

Eelistatud tegevuspiirkond: Malagast Esteponani

Olen nõelravi ja ravimassaažiga tegelenud ligi 40 aastat. Pean enda missiooniks tasakaalustatud elustiili propageerimist.

Nõelravi olen õppinud Soomes Kairon Instituudis ja täiendanud ennast Hiinas. Nõelravi eesmärk on taastada tasakaal, ravida haigusi, leevendada valu ja parandada üldist heaolu.

Nõelravi ravi on mõeldud erinevate terviseprobleemide, sealhulgas valu, stressi, seedeprobleemide, unehäirete, ärevuse, depressiooni ja paljude teiste terviseprobleemide leevendamiseks.
Nõelravi sagedus varieerub vastavalt indiviidi seisundile. Ravi kestus ja vajalik seansside arv on individuaalne ja sõltub patsiendi vajadustest ja nõelravi spetsialisti soovitustest.

Minu poolt pakutav massaaž tugineb paljus akupunktuuri põhimõtetele, mille käigus mõjutan manuaalselt kehal asetsevaid mõjupunkte, kuid kõige olulisem on lähtuda tehnika valikul indiviidi füüsilisest seisukorrast ja konkreetsetest vajadustest.

Massaaźi seansi pikkus on 1 tund ja selle hind on 50 EUR.

Nõelravi seanss on 30-45 minutit ja seansi hind on 35 EUR.

Elan Calahondas – võib tulla minu juurde, aga samuti olen kokkuleppel valmis sõitma patsiendi juurde – eriti kui ravialuseid on enam kui üks.

Massöör

Enel Valgepea

Telefon/Whatsapp: +372 5804 2244

Veebileht: https://bellavidaembassy.com/

Eelistatud tegevuspiirkond: Fuengirola ilusalong Bella Vida Beauty Embassy, Marbella ja Fuengirola piirkond

Aadress: Calle Héroes Dos De Mayo 6, 29640 Fuengirola, Málaga

Teen klassikalist (rootsi) massaaži. See on lõõgastav üle keha massaaž, mis aitab hästi vabaneda füüsilistest pingetest ja emotsionaalselt maha laadida.

Olen olnud massöör 18 aastat. Eestis töötasin Babor Spas, Swissotel Tallinnas, Kalvi mõisas ja mujal.

Rootsis olin Catrine salongis, Norras Quality Spa Hotel Sarpsborgis. Olen ainus massöör Swisotel Tallinn ajaloos, kes on saanud LQA eripreemia.

Kui tunned et turi on kange, selg valutab või stress on nii suur, et öösel enam magada ei saa – siis võta ühendust!
Kui sa tunned, et sa mingil põhjusel ei saa tulla salongi, siis võin tulla ka sinu juurde koju, kui elad Marbella või Fuengirola piirkonnas.
Enel Valgepea

Kui sa pole veel oma infot meie andmebaasi lisanud ja soovid,
et sinu teenused oleksid rohkem leitavamad, siis