Málaga – päikseline investeerimisvõimalus

Málaga on üks Euroopa pärlitest, see on linn, kus on ajalugu ja kultuuri, ettevõtlust ja innovatsiooni. See on linn, mis on ideaalne kinnisvarainvesteeringute jaoks.

Aastasadade jooksul on see linn näinud arvukaid tsivilisatsioone – roomlasi, maure ja nüüd hispaanlasi. Igaüks neist on jätnud oma jälje ka linna arhidektuuri, alates mauride kindlusest Alcazabast kuni Rooma teatrini.

Malaga map

Málaga vanalinn on atraktiivne koht nii turistile kui ka kinnisvarainvestorile, kes soovib seal nt lühiajalist renditeenust pakkuda.

Täna on Málaga modernne linn, mis on säilitanud oma ajaloolise ilme. Málaga on üks Hispaania kõige kiiremini arenevaid linnu. Linn investeerib oluliselt infrastruktuuri ja keskkonnasäästlikkusega seotud projektidesse.

Mida kinnisvara ostja Málagas võiks arvestada?

1. Asukoht. Málaga on suur ja mitmekesine linn, kus on nii ajaloolisi piirkondi nagu Centro Histórico kui ka uusarendusi ja modernseid korterelamuid. Tänu suurele nõudlusele on linnasüdames asuvad korterid eriti populaarsed lühiajaliste renditehingute puhul.

2. Málaga on turismimagnet. Rohkem kui miljon turisti külastavad iga aasta seda päikeselist linnakeskkonda, mis pakub suurepäraseid võimalusi lühiajaliseks rendiks. Oma mitmekesise kultuuri, ajalooliste vaatamisväärsuste ja elava ööeluga on Málaga ideaalne sihtkoht puhkajatele.

3. Málaga lennujaam on üks suurimaid Hispaanias, tagades suurepärase ligipääsu rahvusvahelistele külalistele. Ühendused Euroopa suurimate linnadega muudavad Málaga atraktiivseks nii elanikele kui ka turistidele. Ca 150 erinevat sihtkohta sh USA.

4. Infrastruktuur. Málaga  on kiiresti arenev linn, kus investeeritakse rohkelt infrastruktuuri arendusse ja parandusse, mis mõjutab kinnisvara väärtust tulevikus. Málaga majandus on tugev ja pidevalt kasvav, mida toetab suur hulk välismaalasi, kes valivad Málaga oma elukohaks, hooajaliseks kaugtöökohaks või puhkuseks.

Mis puudutab lühiajalise rendi investeeringuid, siis Centro Histórico ja Malagueta on kõige populaarsemad piirkonnad, kuna need asuvad kesklinnas, lähedal rannale ja paljudele vaatamisväärsustele. Lisaks on need piirkonnad väga populaarsed turistide seas, mis tagab pideva nõudluse.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Málaga on ideaalne koht kinnisvarainvesteeringuteks, pakkudes mitte ainult ajaloolist ja kultuurilist rikkust, vaid ka suurepäraseid tuleviku väljavaateid.

Tule ja avasta Málaga – linn, kus ajalugu kohtub tulevikuga.

Aitan leida sulle teise kodu või äripinna siin Costa del Solis. Kui soovid alustada ettevõtlusega, siis anna palun teada - aitame luua ettevõtte ja soovi korral ka veebilehe või e-poe.