Ilmakaarte tähtsus sinu Lõuna-Hispaania uues kodus

Kinnisvara ostmine Lõuna-Hispaanias tähendab siin investeeringut paika, kus päike paistab enam kui 320 päeva aastas. Kuid päikesevalguse hulk ja soojus, mida sinu tulevane kodu saab, sõltub suuresti sellest, millist ilmakaart eelistad.

best orientation for a house in Spain

Kinnisvara, mille suund on lõunasse

Lõunasuunaline kinnisvara on Costa del Solis kõige ihaldusväärsem. See on ideaalne valik neile, kes soovivad maksimaalset päikesevalgust, kuna lõuna poole avanevad aknad ja rõdud püüavad kinni päikese kogu päeva vältel.

Talvel, kui päike on madalamal, tähendab see ka rohkem loomulikku valgust ja soojust, aidates vähendada küttekulusid. Suvel võib aga lõunasuunaline asetus tähendada suuremat vajadust kliimaseadmete järele, et hoida eluruumid jahedana.

Kes eelistab põhja suunda?

Põhjasuunaline kinnisvara pakub Costa del Solis leevendust kõrgsuvisel ajal, pakkudes jahedamat varjupaika.

Kuid talvekuudel võib selline asetus tähendada vähem päikesevalgust ja suuremaid küttekulusid, kuna loomulikku soojust on vähem.

See võib olla eelistatud valik neile, kes eelistavad jahedamat sisekliimat ja keda ei häiri suurem sõltuvus kunstlikust valgustusest.

Meile meeldib ida suund, sest …

Idasuunaline kinnisvara võimaldab nautida imelisi päikesetõuse. See on ideaalne neile, kes armastavad ärgata koos päikesega, nautides hommikukohvi või teed esimeste päikesekiirte saatel.

Hommikupäike on õrnem ja vähem intensiivne, mis tähendab, et suvekuudel ei muutu eluruumid liiga kuumaks.

Talveperioodil võib aga idakaare korter või maja jääda pärastlõunal jahedamaks, kuna päike liigub lääne poole.

Kliimapõgenikud armastavad lääne suunda

Läänesuunaline kinnisvara on täiuslik neile, kes hindavad päeva lõpus õhtupäikese soojust. Lääne poole avanevad aknad ja rõdud püüavad kinni päeva viimased kiired, luues ideaalse õhkkonna õhtusöögiks või lihtsalt lõõgastumiseks.

Õhtupäike on intensiivsem kui hommikupäike, mis tähendab, et suveõhtud võivad olla soojemad, kuid samas pakub see lisasoojust külmematel õhtutel ja talvisel ajal.

Millist suunda sina armastad?

Valiku tegemisel on oluline arvestada isiklikke eelistusi päikese suhtes, samuti seda, kuidas plaanid oma päeva veeta ning mis aastaajal sa Costa del Sol’i külastad.

Kas soovid ärgata päikesetõusuga või nautida õhtusööki päikeseloojangus?

Costa del Sol pakub erinevaid võimalusi, mis sobivad iga elustiiliga, olles samas täis päikesevalgust ja soojust, mis teeb sellest erilise koha.

Vali oma ilmakaar targalt, lähtudes nii emotsioonidest kui ka praktilistest kaalutlustest.

Aitan leida sulle teise kodu või äripinna siin Costa del Solis. Kui soovid alustada ettevõtlusega, siis anna palun teada - aitame luua ettevõtte ja soovi korral ka veebilehe või e-poe.