Fotograaf Penelope Russak – Benalmádena ja Tallinn

Täna tutvustab oma töid ja tegemisi Penelope Russak, kes on leidnud selle, mis silma särama paneb ja avastanud ka, et Lõuna-Hispaania on üks lõputu insiratsiooniallikas.

Saame tuttavaks

Penelope Russak

Penelope Russak

Mina olen fotograaf Penelope Russak. Olen sel alal töötanud juba 13 aastat ning minu eriliseks kireks on pildistada inimesi – portreed, perepildid, moefotod, reklaamid jne.
Fotograafiat õppisin Tallinna Polütehnikumis ning praegu töötan samas koolis osalise koormusega ka õpetajana – annan kord nädalas uutele fotoõpilastele veebitunde.

Jagan oma elu kahe riigi vahel – suved veedan Eestis ja septembrist juunini elan Hispaanias, maalilises Benalmádena kuurortlinnas. Pildistan aktiivselt mõlemas riigis, nii et suvel saab minuga fotosessioonile minna Tallinnas, muul ajal ootan teid Benalmadenas.

Olen siin talvitunud juba mitu aastat, kuid siiani olen sellest piirkonnast väga inspireeritud, sest Benalmádenas leiab väga mitmekesiseid taustu, mis pildil kõik võrdselt head välja näevad. Võime fotosessioonile minna parki, kus kasvavad hiiglaslikud kaktused ja lopsakad palmid. Kes armastab merevaateid, siis tean siinkandis privaatseid rannasoppe, mis on ääristatud tumedate kaljudega. Kui sind köidab aga hoopis Vahemere väikelinnade romantika, siis võime pildistama minna Benalmádena Pueblosse, kus on piirkonnale tüüpilised valged majad ning väikesed tänavad, mis on ääristatud värviliste lillepottidega.

Hinnastamise osas olen viimasel ajal kasutanud sellist süsteemi: fotosessioon on tasuta.

Peale pildistamist laadin fotod üles privaatsesse eelvaategaleriisse, kust klient saab oma lemmikpildid välja valida. Ühe faili hind on 15 EUR.

Sedasi saad fotosessioonile tulla täiesti riskivabalt – ei pea ostma põrsast kotis, vaid vaatad pildid kõigepealt üle ja siis otsustad, kui palju sa osta soovid. See süsteem on nii Eesti kui Hispaania klientide poolt väga hästi vastu võetud, sest võtab ära stressi, et mis siis saab, kui pildid mulle ei meeldi.

Maikuu jooksul ootan teid kõiki pildistama Benalmádenas, alates juunist kohtume Tallinnas!

Minu töödega saab tutvuda mu kodulehel:
Aitan leida sulle teise kodu või äripinna siin Costa del Solis. Kui soovid alustada ettevõtlusega, siis anna palun teada - aitame luua ettevõtte ja soovi korral ka veebilehe või e-poe.