Eestlased Lõuna-Hispaanias | Intervjuu Triinu ja Marioga

Triinu ja Mario – ettevõtlikud ja ühtehoidvad, julged ja pealehakkajad

Triinu ja Mario soovisid uut kodu mereäärsesse piirkonda, kus oleks soe kliima ja rannarestoranid. Nad on julged ja seiklushimulised, ei karda võtta riske.

2022 hakkasid tegema ettevalmistusi reisiks ja selleks ehitasid omale kaubiku matkaautoks.

Triinu oli 8 kuud rase kui istusid oma ümberehitatud matkaautosse ja asusid teele. Teel olles tegid kaugtööd ja teenisid raha ning sõitsid aina edasi.

Ei maksa karta hüpata pea ees tundmatusse. Kui oled ise aktiivne, siis on võimalik uus elu kenasti ülesse ehitada. Tasub keelt õppida ja vooluga kaasa liikuda. Samas keel ei ole takistuseks, kui soovid siia kolida.

Nüüd on kogu pere kohal – Triinu, Mario ja pisitütar Sara Elis õnnelikuna oma uues kodus koos kass Prigu ja hobune Orioniga. Triinu hobune jõudis suvel kohale 10-päevaga ja oma transpordiga. Orion elab soomlaste tallis ja on väga rahul.


Vaata täispikka intervjuud Triinu ja Marioga

Ideed ja hobid

Triinul ja Mariol on oma raadiokanal, mida saad 24 tundi ööpäevas kuulata. Saadaval nii Google Plays kui ka AppStores – Kena Raadio. Stiiliks on kantri, mis sobib nii igapäevaste toimetuste taustaks kui pikaks teekonnaks.

Mario ehitab platvormi juutuuberitele, influentseritele ja videoproduktsiooni ettevõtetele, kus nad saavad müüa oma sisu edasi tasuliselt.

Samuti loob Mario app’i nii Androidi kui IOS platvormile, mis koondaks eestlaste teenused Hispaanis kokku.

Triinu jõudis ratsutamise juurde 6 aastaselt, kuid tõsisemalt spordiga hakkas tegelema mõned aastad hiljem, umbes 12-aastaselt. On olnud väga erinevaid tiitleid, 2x Eesti meister kolmevõistluses, siis nii takistussõidus kui ka koolisõidus erinevaid meistrikate medaleid saanud, aga nii teisi kui ka kolmandaid kohti.
Suurem sündmus oli Tallinn International Horse Show poniklassi võit Saku suurhallis suure publiku ees. Triinu on oma hobusega olnud tänaseks 5 aastat ja temaga lõpetasid Eesti hooaja 2021 harrastajate klassi koolisõidu meistrina.

Triinu Lepa

Edasised plaanid on keskenduda takistussõidule ja hakata hoogsalt võistlema siin Hispaanias nii sise- kui ka rahvusvahelistel võistlustel.

Millega Triinu ja Mario siin tegelevad?

Neil on videoproduktsiooni ettevõte, kus peamine fookus on suunanud otseülekannete tootmisele.

Pakutavad teenused on järgmised:

– Otseülekanded
– Kaugstuudio
– Virtuaalstuudio
– Online raadiosaated
– Veebinarid/koolitused
– Tehnilised lahendused
– Graafiline disain
– Salvestused

Lisaks tegeleb Triinu projekteerimisega ja Mario programmeerimisega.

Veebileht – https://viacast.eu/

Triinu ja Mario
Aitan leida sulle teise kodu või äripinna siin Costa del Solis. Kui soovid alustada ettevõtlusega, siis anna palun teada - aitame luua ettevõtte ja soovi korral ka veebilehe või e-poe.